מי אנחנו

מי אנחנו

מי אנחנו

שר מערכות נוסדה בשנת 2000 ומתמחה בשיווק ומכירה של מגוון רחב של אביזרים לטלפונים סלולריים, מצלמות אקסטרים, מצלמות לרכב, ציוד קשר אלחוטי, טאבלטים בגדלים שונים, כאשר הדגש הוא על טאבלטים מוקשחים, ציוד לחנויות סלולר ומערכות איתור לאנשים עם מוגבלויות.

הקו המנחה של החברה הוא מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה, על מנת להבטיח שביעות רצון של הלקוח.

שר מערכות הינה חברה שעובדת עם מגוון רחב של לקוחות, ביניהם לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, מוסדות, עמותות, גופי ממשל, ועדי עובדים, מוסדות בריאות ועוד.

לאחרונה, נרקם שיתוף פעולה יפיפייה בין לשכת המסחר לבין שר מערכות.

לשכת המסחר, הרואה חשיבות רבה בקידום וסיוע לאנשים עם צרכים מיוחדים ותרומה לקהילה, שנשיאה מר דרור אטרי חתם יחד עם חבריו, בשם הארגונים הכלכליים על הסכם קיבוצי עם ההסתדרות לשילוב אנשים עם מוגבלויות במקומות עבודה, הסכם אשר קיבל צו הרחבה וחל בישראל על כל המגזר הפרטי במשק הישראלי, אשר פתח דלת לראשונה לתעסוקה של אנשים עם צרכים מיוחדים, נענה לפנייתו של מר יגאל ישעיהו , אבא לשתי בנות אוטיסטיות, המבקש להקים לבנותיו ולילדים נוספים בעלי צרכים דומים, בית חם וביקש מנשיא הלשכה לסייע בקידום הנושא.

לשכת המסחר ושר מערכות מקדמים בימים אלה מיזם חברתי שיתמקד בתרומה לבית לחיים לילדים אוטיסטים, באמצעות הקמת אתר אינטרנטי הנקרא D&Bֲ ׁ( רכוש ותרום). מטרתו - גיוס כספים כנגד מתן מטרה איכותית עבור הכסף הנתרם, כאשר חלק מן הרווחים (10%) מהרכישות שיבוצעו באתר ועל ידי הקהילה העסקית יועברו לארגון אלו"ט- לטובת הקמתו של בית לחיים ל- 24 ילדים אוטיסטים, בירושלים - בית גנים.

 

לשכת המסחר קוראת לחבריה לקחת חלק במיזם חברתי- קהילתי חשוב מעין זה, וביחד נפעל לקידום בית חם לילדים אוטיסטים בירושלים.